آخرین وضعیت مقاله
جهت استعلام از آخرین وضعیت مقاله خود، کد رهگیری مقاله را در کادر زیر وارد نمایید.


 


کنفرانس پیشین
راهنمای نگارش مقالات

تا کنفرانس
تا روز برگزاری همایش : پایان یافتتا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


گزارش مختصر کنفرانس پیشین

نگاهی به اولین همایش مهندسی عمران کاربردی و دستاوردهای نوین:

محل برگزاری: دانشگاه تهران، مرکز همایش‌های شهدای پردیس منابع طبیعی، 1 اسفندماه 1392

حامیان علمی: دانشگاه علم و صنعت ایران، دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، سازمان نظام مهندسی استان البرز، دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی، مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری کرج، انجمن علمی پدافند غیرعامل ایران

 

معرفی دبیرخانه نخستین همایش:

توسعه پایدار ایران اسلامی، مستلزم ایجاد زیرساخت‌های علمی به ویژه در حوزه علوم مهندسی است. در این میان مهندسی عمران با توجه به نفوذ فراگیر در میان علوم مهندسی، نقشی بی‌بدیل در توسعه و رشد کشور ایفا می‌کند. روشن است که هم اندیشی و گردهمایی متخصصین و مهندسین عمران فرصتی مغتنم برای برای بررسی چالش‌ها و ارائه راهکارهای سودمند در این حوزه است. همایش ملی مهندسی عمران کاربردی و دستاوردهای نوین که در تاریخ 1 اسفندماه سال 1392 در شهرستان کرج برگزار شد بر آن است تا بستری را برای ارائه آخرین پژوهش‌ها، تجربیات و دستاوردها در زمینه مهندسی عمران فراهم آورد. از اینرو از تمامی اساتید، متخصصین، مهندسین، پژوهشگران و دانشجویان فرهیخته دعوت می‌شود تا با ارائه نتایج، تحقیقات، مطالعات و مقالات گرانقدر خود در راه اعتلای علمی هر چه بیشتر این همایش ما را یاری نمایند. امید است بتوان در این مسیر  قدمی در راه تثبیت و توسعه مهندسی عمران برداشته شود.

 

گزارش مختصر برگزاری همایش نخست:

نخستین همایش مهندسی عمران کاربردی و دستاوردهای نوین ، در روز 1 اسفند 1392، در مرکز همایش‌های شهدای پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران با حضور استادان، فرهیختگان و دانشجویان برگزار گردید. دبیرخانه نخستین همایش در هفته نخست تیرماه سال 1392 تشکیل و پس از تشکیل پیش نشست نخست، دعوتنامه جذب اعضای کمیته علمی را ارسال و پس از آن فراخوان پذیرش مقاله اعلام نمود. بر اساس جدول زمان‌بندی همایش، آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات در نوبت دوم تا 6 آذرماه سال 1392 تمدید شد.

ارسال اصل مقالات نیز تا 9 دی‌ماه سال 1392 صورت گرفت. در این مدت بیش از 950 مقاله به دبیرخانه همایش واصل شد، که 460 مقاله برای ارائه در همایش مورد پذیرش قرار گرفت. از این تعداد حدود 25 مقاله برگزیده به صورت سخنرانی و بقیه نیز به صورت پوستر و چاپ در کتاب مجموعه مقالات در همایش ارائه شد.

در روز برگزاری، در افتتاحیه جناب آقای مهندس حسین کیان عضو محترم شورای اسلامس شهر کرج، به ایراد سخنرانی در مورد آسیب‌های حوزه مهندسی عمران در مدیریت پرداختند. پس از آن نیز دبیر همایش جناب آقای دکتر محمدجواد کاظمینی به ایراد سخنرانی پرداختند. اين همايش با برگزاري سه پنل و ارائه مقالات برتر به کار خود پايان داد. همچنین برپايي نمايشگاه برخی از مقالات به صورت پوستر و برگزاری کارگاه‌های تخصصی، از جمله برنامه‌هاي جنبي اين همايش بود. 

 

موارد مرتبط:

 

جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.


تاریخ‌های کنفرانس

تماس با دبیرخانه

02632747158

02133202481

09105360230

02143857124

acena@shebakconf.ir

دبیرخانه: کرج، چهاراه هفت‌تیر، خیابان لاله1، ساختمان نیکو، پ14، طبقه همکف / دبیرخانه پشتیبان: تهران، افسریه، 15 متری چهارم، خیابان 38، پلاک 28، واحد 2

کنفرانس پیشین

هزینه کنفرانس

سامانه کنفرانس‌های شباک