آخرین وضعیت مقاله
جهت استعلام از آخرین وضعیت مقاله خود، کد رهگیری مقاله را در کادر زیر وارد نمایید.


 


معرفی همایش

 

توسعه پایدار ایران اسلامی مستلزم ایجاد زیرساخت‌های علمی در حوزه‌های مختلف دانش است. مدیریت دانش فرآیندی است که به سازمان‌ها و مراکز مختلف کمک می‌کند تا اطلاعات و مهارت‌های مهم را که به طور معمول به صورت سازماندهی نشده وجود دارند، شناسایی، انتخاب، سازماندهی و منتشر نمایند. این امر مدیریت سازمان‌ها را برای توسعه، پژوهش، برنامه‌ریزی راهبردی و تصمیم‌گیری‌های پویا توانمند می‌کند. از اینرو سازمان‌ها و مراکز علمی ناگزیرند برای حرکت رو به جلو در فضای پرشتاب توسعه علمی امروز، به کشف، خلق، انتشار و استفاده از دانش اقدام نمایند.

 یکی از آسیب‌های موجود در پژوهش و توسعه علمی، فعالیت جزیره‌ای و پژوهش‌های گسسته در مراکز مختلف علمی کشور است. روشن است که هم اندیشی و گردهمایی متخصصین حوزه‌های مختلف، فرصتی مغتنم برای بررسی چالش‌ها و ارائه راهکارهای سودمند در مورد توسعه علمی و مدیریت دانش در ایران است. با عنایت به این موضوع "موسسه آموزش عالی اوج" و "موسسه مدیریت دانش شباک" در نظر داردند "مدیریت دانش و پژوهش در علوم کاربردی" را در 16 اسفند 1397 در دانشگاه تهران برگزار نماید. از اینرو از تمامی اساتید، متخصصین، پژوهشگران و دانشجویان فرهیخته دعوت می‌شود تا با ارائه نتایج تحقیقات، مطالعات و مقالات گرانقدر خود در اعتلای این کنفرانس ما را یاری نمایند. امید است در این مسیر قدمی برای تثبیت و گسترش مدیریت دانش و توسعه علمی کشور برداشته شود.

 

جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.


تماس با دبیرخانه

تلفن: 02634436959 و 02133202487

فکس: 02143857124 و همراه: 09905980206

دبیرخانه اجرایی: کرج، بلوار باغستان، بین خیابان ششم و هفتم، روبروی مجموعه ورزشی انقلاب، پلاک 735، ساختمان پرند، واحد یک

دبیرخانه علمی: آبیک، ابتدای شهرک قدس، موسسه آموزش عالی اوج

رایانامه: info@shebakconf.ir

 

پاسخگویی تلفنی: شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 14

تلفن خارج از ساعات اداری: 09105360230

سامانه کنفرانس‌های شباک