برگزارکننده کنفرانس

راهنمای نگارش مقالات

آخرین وضعیت مقاله
جهت استعلام از آخرین وضعیت مقاله خود، کد رهگیری مقاله را در کادر زیر وارد نمایید.


 


قالب تدوین پوستر و سخنرانی

حمایت دانشگاه اقبال لاهوری از کنفرانس
9 خرداد 1403

پیرو مکاتبات دبیرخانه در خصوص حمایت علمی دانشگاه‌ها و مراکز علمی؛ موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری حمایت علمی خود را از «دومین کنفرانس ملی مطالعات هنر و پژوهش‌های علوم انسانی»، اعلام کرد.


ادامه مطلب ...

مشارکت جمعیت علمی جهانی شدن در برگزاری کنفرانس
9 خرداد 1403

با رایزنی دبیرخانه کنفرانس در جذب همکاری و حمایت دانشگاه‌ها و مراکز علمی، طب توافق انجام شده «جمعیت علمی جهانی شدن» که با مجوز از کمیسیون انجمن‌های علمی وزارت علوم مشغول فعالیت هستند؛ در برگزاری دومین کنفرانس ملی مطالعات هنر و پژوهش‌های علوم انسانی مشارکت خواهد داشت.


ادامه مطلب ...

امکان ثبت نام غیرحضوری در همایش
7 مرداد 1402

برای بهره‌گیری از همکاری اساتید، پژوهشگرن و دانشجویان  سراسر کشور و با توجه به مشکلات موجود برای سفر، دبیرخانه در نظر دارد از علاقه‌مندان به صورت غیر حضوری نیز ثبت نام نماید. در این روش الزامی به حضور در کنفرانس وجود ندارد و مدارک همایش شامل گواهی نامه پذیرش مقاله و شرکت در همایش به وسیله پست برای پژوهشگرانی که به صورت غیرحضوری در همایش ثبت نام نمایند دو هفته کاری پس از همایش ارسال خواهد شد.

شایان ذکر است تمامی خدمات دبیرخانه اعم از پشتیبانی مقالات، صدور گواهی پیش از موعد و ... برای ثبت نام کنندگان غیرحضوری نیز ارائه خواهد شد.


ادامه مطلب ...

صدور گواهی نامه بین المللی موسسه DNW اتریش
7 مرداد 1402

پیرو عقد تفاهم نامه دبیرخانه کنفرانس با موسسه دی.ان.دبلیو اتریش امکان صدور گواهی‌نامه بین المللی این موسسه برای شرکت‌کنندگان همایش فراهم شده است. این گواهی‌نامه علاوه بر گواهی همایش صادر می‌گردد.


ادامه مطلب ...

راهنمای ثبت نام و ارسال مقاله
7 مرداد 1402

پژوهشگران محترم لطفاً قبل از اقدام به ثبت نام نکات زیر را مرور فرمایید تا هنگام ثبت مقاله و ارسال فایل ها دچار مشکل نشوید:


ادامه مطلب ...

جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.


پوستر کنفرانس

تا روز برگزاری همایش :تا پایان ثبت نام در همایش:تا پایان مهلت ارسال مقاله:


هزینه و خدمات کنفرانس

تماس با دبیرخانه

تلفن: 02634453131

همراه: 09905980206

کرج، آزادگان، ابتدای بلوار مطهری، خیابان شهید سبحانی، پلاک48، واحد4

رایانامه: Shij.journals@gmail.com

پاسخگویی تلفنی: شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 تا 13


تلفن خارج از ساعات اداری: 09105360230

سامانه کنفرانس‌های شباک