ورود و ثبت نام
جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.
پوستر کنفرانس
اطلاعات دبیرخانه

راهنماي تهيه اسلایدهای سخنرانی
14 شهریور 1395

به منظور رعایت برنامه مشخص شده و هماهنگی در ارائه مقالات شفاهی و پرهیز از هرگونه اشکال احتمالی نظیر بهم ریختگی فونت‌ها و ... هنگام ارائه، درتهیه اسلایدها به این نکات توجه کنید

 


ادامه مطلب ...

راهنمای تهیه پوستر
14 شهریور 1395

نویسندگان مسئول مقالاتی که به صورت پوستر پذیرفته شده است لازم است تا فایل پوستر خود را مطابق فرمت مشخص شده تهیه نمایند و فایل PDF پوستر را در بخش مربوطه در پنل کاربری خود بارگذاری نمایند. در صورت امکان پوسترهای واصله توسط دبیرخانه اجرایی چاپ و در روز همایش در سالن نصب خواهد شد.

 


ادامه مطلب ...

تغییر برنامه کنفرانس
13 شهریور 1395

با توجه به مشکلات اجرایی پیش آمده در برنامه کنفرانس، بنا به تصمیم شورای راهبردی برنامه ارائه شفاهی مقالات پنل‌ها تغییر کرده است و در تاریخی که متعاقبا باعلام خواهد شد برگزار می‌گردد.

مدراک تمام نویسندگان (شامل گواهی ارائه مقاله، گواهی شرکت در کنفرانس، گواهی موسسه DNW اتریش و لوح فشرده کنفرانس) بین 23 تا 25 شهریورماه از طریق پست پیشتاز به نشانی مندرج در پنل کاربری ایشان، ارسال خواهد شد.


ادامه مطلب ...

تمدید فرصت ارسال مقالات تا چهارم شهریور
30 مرداد 1395

با توجه به درخواست پژوهشگران، فرصت ارائه اصل مقالات به کنفرانس بین‌المللی منابع طبیعی، مهندسی کشاورزی، محیط زیست و توسعه روستایی تا پایان روز پنجشنبه 4 شهریور ماه 1395 تمدید شد. نویسندگان می‌توانند مقالات خود را تا این تاریخ به در پنل کاربری خود ثبت نمایند.


ادامه مطلب ...

تمدید فرصت ثبت نام در فراخوان اول
20 اردیبهشت 1395

با توجه به پیگیری پژوهشگران در فراخوان اول کنفرانس، فرصت ثبت نام در فراخوان اول تا پایان روز جمعه 24 اردیبهشت ماه تمدید شد. گواهی پذیرش و ارائه مقاله (با هولوگرام و مهر برجسته) به همراه کتاب الکترونیک کنفرانس برای پژوهشگرانی که تا روز 24 اردیبهشت‌ماه ثبت نام خود را قطعی کرده‌اند، طی روزهای 27 و 28 اردیبهشت 95 ارسال خواهد شد.


ادامه مطلب ...

امکان ثبت نام غیرحضوری در همایش
18 بهمن 1394

برای بهره‌گیری از همکاری اساتید، پژوهشگرن و دانشجویان  سراسر کشور و با توجه به مشکلات موجود برای سفر، دبیرخانه در نظر دارد از علاقه‌مندان به صورت غیر حضوری نیز ثبت نام نماید. در این روش الزامی به حضور در کنفرانس وجود ندارد و مدارک همایش شامل گواهی نامه پذیرش مقاله و شرکت در همایش به وسیله پست برای پژوهشگرانی که به صورت غیرحضوری در همایش ثبت نام نمایند دو هفته کاری پس از همایش ارسال خواهد شد.

شایان ذکر است تمامی خدمات دبیرخانه اعم از پشتیبانی مقالات، صدور گواهی پیش از موعد و ... برای ثبت نام کنندگان غیرحضوری نیز ارائه خواهد شد.


ادامه مطلب ...

صدور گواهی مورد تایید سازمان فنی حرفه‌ای کشور
18 بهمن 1394

طی تفاهم به عمل آمده میان دبیرخانه کنفرانس بین المللی منابع طبیعی، مهندسی کشاورزی، محیط زیست و توسعه روستایی و اداره کل آموزش فنی حرفه‌ای استان تهران، علاوه بر حمایت رسمی این سازمان از کنفرانس، مقرر شد تا گواهینامه‌ حضور و کارگاه‌های این همایش توسط سازمان فنی حرفه‌ای استان تهران صادر شود. از اینرو گواهی‌های صادره از همایش مورد تایید سازمان فنی حرفه‌ای کشور و دارای امتیاز بازآموزی کارکنان دولت، امتیاز پژوهشی مصاحبه‌های علمی (دکتری، جذب هیئت علمی و....) خواهد بود.


ادامه مطلب ...

امکان صدور گواهی پیش از برگزاری کنفرانس
27 مهر 1394

ا به تصمیم شورای راهبردی کنفرانس، دبیرخانه آمادگی دارد مدارک لازم را برای پژوهشگرانی که مایل به دریافت گواهی پذیرش مقاله، پیش از برگزاری کنفرانس هستند، صادر و ارسال نماید.

برای این منظور لازم است تا پژوهشگران مراحل زیر را طی کنند:

 


ادامه مطلب ...

ارائه گواهی‌نامه بین المللی از موسسه DNW اتریش
27 مهر 1394

پیرو عقد تفاهم نامه دبیرخانه کنفرانس با موسسه دی.ان.دبلیو اتریش امکان صدور گواهی‌نامه بین المللی این موسسه برای شرکت‌کنندگان کنفرانس فراهم شده است. این گواهی‌نامه به زبان انگلیسی و  علاوه بر گواهی اصلی کنفرانس صادر می‌گردد.


ادامه مطلب ...

ضرورت ارسال فایل های چکیده و اصل مقاله
26 مهر 1394

 

به اطلاع کلیه پژوهشگران محترم می رساند پس از ثبت مقاله خود باید با مراجعه به کنترل پنل خود برای هر مقاله دو فایل به شرح زیر ارسال نمایید :

  • فایل چکیده مقاله در فرمت word
  • اصل مقاله در فرمت  word

 

تنها هنگامی که هر دو فایل بالا ارسال شد وضعیت مقاله شما به حالت "دریافت مقاله" تغییر می کند و جهت ارسال برای داوری اماده می شود.

عدم ارسال هر کدام از فایل های اعلام شده تا مهلت مقرر باعث عدم ورود مقاله به مرحله داوری می گردد.

 


ادامه مطلب ...

راهنماي نگارش مقالات

تعرفه کنفرانس

مقالات كنفراس پیشین

تصاویر كنفرانس نخست
سامانه کنفرانس‌های شباک