آخرین وضعیت مقاله
جهت استعلام از آخرین وضعیت مقاله خود، کد رهگیری مقاله را در کادر زیر وارد نمایید.


 


پنل‌های تخصصی
امکان ثبت نام غیرحضوری در همایش
9 آبان 1397

برای بهره‌گیری از همکاری اساتید، پژوهشگرن و دانشجویان  سراسر کشور و با توجه به مشکلات موجود برای سفر، دبیرخانه در نظر دارد از علاقه‌مندان به صورت غیر حضوری نیز ثبت نام نماید. در این روش الزامی به حضور در کنفرانس وجود ندارد و مدارک همایش شامل گواهی نامه پذیرش مقاله و شرکت در همایش به وسیله پست برای پژوهشگرانی که به صورت غیرحضوری در همایش ثبت نام نمایند دو هفته کاری پس از همایش ارسال خواهد شد.

شایان ذکر است تمامی خدمات دبیرخانه اعم از پشتیبانی مقالات، صدور گواهی پیش از موعد و ... برای ثبت نام کنندگان غیرحضوری نیز ارائه خواهد شد.


ادامه مطلب ...

صدور گواهی نامه بین المللی موسسه DNW اتریش
9 آبان 1397

با عقد تفاهم نامه دبیرخانه کنفرانس با موسسه دی.ان.دبلیو اتریش امکان صدور گواهی‌نامه بین‌المللی این موسسه برای شرکت‌کنندگان همایش فراهم شده است. این گواهی‌نامه علاوه بر گواهی اصلی همایش و به زبان انگلیسی صادر می‌گردد.

شایان ذکر است صدور گواهی‌نامه بین المللی موسسه DNW اتریش در بسته خدمات کنفرانس برای تمامی شرکت کنندگان (حضوری و غیر حضوری) پیش بینی شده است و نیازی به پرداخت هزینه تکمیلی در این مورد نیست.


ادامه مطلب ...

صدور گواهی مورد تایید سازمان فنی حرفه‌ای کشور
9 آبان 1397

طی تفاهم به عمل آمده میان دبیرخانه کنفرانس و اداره کل آموزش فنی حرفه‌ای استان تهران، علاوه بر حمایت رسمی این سازمان از کنفرانس، مقرر شد تا گواهینامه‌ حضور و کارگاه‌های این همایش توسط سازمان فنی حرفه‌ای استان تهران صادر شود. از اینرو گواهی‌های صادره از همایش مورد تایید سازمان فنی حرفه‌ای کشور و دارای امتیاز بازآموزی کارکنان دولت، امتیاز پژوهشی مصاحبه‌های علمی (دکتری، جذب هیئت علمی و....) خواهد بود.


ادامه مطلب ...

معرفی کنفرانس
9 آبان 1397

توسعه پایدار ایران اسلامی مستلزم ایجاد زیرساخت‌های علمی در حوزه‌های مختلف دانش است. مدیریت دانش فرآیندی است که به سازمان‌ها و مراکز مختلف کمک می‌کند تا اطلاعات و مهارت‌های مهم را که به طور معمول به صورت سازماندهی نشده وجود دارند، شناسایی، انتخاب، سازماندهی و منتشر نمایند. این امر مدیریت سازمان‌ها را برای توسعه، پژوهش، برنامه‌ریزی راهبردی و تصمیم‌گیری‌های پویا توانمند می‌کند. از اینرو سازمان‌ها و مراکز علمی ناگزیرند برای حرکت رو به جلو در فضای پرشتاب توسعه علمی امروز، به کشف، خلق، انتشار و استفاده از دانش اقدام نمایند.


ادامه مطلب ...

راهنمای ثبت نام و ارسال مقاله
9 آبان 1397

پژوهشگران محترم لطفاً قبل از اقدام به ثبت نام نکات زیر را مرور فرمایید تا هنگام ثبت مقاله و ارسال فایل ها دچار مشکل نشوید:


ادامه مطلب ...

ضرورت ارسال فایل های چکیده و اصل مقاله
9 آبان 1397

به اطلاع کلیه پژوهشگران محترم می‌رساند پس از ثبت مقاله خود باید با مراجعه به کنترل پنل خود برای هر مقاله دو فایل به شرح زیر ارسال نمایید:

فایل اصل مقاله در فرمت Docx.*

فایل اصل مقاله در فرمت Pdf.*


ادامه مطلب ...

جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.


تماس با دبیرخانه

تلفن: 02634436959 و 02133202487

فکس: 02143857124 و همراه: 09905980206

دبیرخانه اجرایی: کرج، بلوار باغستان، بین خیابان ششم و هفتم، روبروی مجموعه ورزشی انقلاب، پلاک 735، ساختمان پرند، واحد یک

دبیرخانه علمی: آبیک، ابتدای شهرک قدس، موسسه آموزش عالی اوج

رایانامه: info@shebakconf.ir

 

پاسخگویی تلفنی: شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 14

تلفن خارج از ساعات اداری: 09105360230

سامانه کنفرانس‌های شباک